בחצר אחורית ושלווה, באווירה כפרית ופסטורלית, שוכן מרכז קסום לחוגים וסדנאות אומנות וציור על עץ.  בתיק ושרגא שובל מנהלים ומפעילים משנת 1996 את מרכז החוגים והחנות הנלווית אליו – במקצועיות ובאהבה. הגישה למרכז נוחה והחנייה בשפע. 

בתיק, מורה לאומנות וציור על עץ, עוסקת ביצירה עצמה ובהנחיית חוגים מזה שנים. שרגא, אמן המתמחה בפסיפס, לוקח חלק פעיל בהנחיית החוגים והסדנאות ומנהל את חנות המרכז, המאובזרת במיטב הציוד לאומנות ויצירה. המומחיות של בתיק בנושא ציור על עץ היוותה את הגזע והבסיס לתוכן החוגים, שעם השנים התפתח לענפים מגוונים וחדשניים, המתעדכנים ברוח התקופה ובהתאם לביקוש ולצרכי המשתתפים. המרכז חושף עולם צבעוני של יצירה ואמנות, ומוכיח שעם הכוונה מקצועית ומחבקת כל אחד יכול ליצור בהנאה ובקלות, גם ללא ניסיון קודם.

המרכז הפועל בימים א'-ו' מציע מגוון חוגים לאמנות בהיקפים שונים – קורסים וסדנאות. הרפרטואר העשיר כולל: ציור על עץ בטכניקות שונות, ציורי אווירה, פסיפס, צריבה בעץ, בובות עיסת נייר, פימו, עיצוב אלבומים וכרטיסי ברכה. כל אחד יכול לבחור ולהתעמק בנושא הקרוב לליבו, וכמובן להעניק חוג מתנה לחברים וקרובי משפחה. בין הלקוחות נמנים אנשים פרטיים, מוסדות וחברות. כולם מגיעים שוב ושוב כדי להתעשר מהידע והניסיון, ליהנות מיחס אישי ואווירה משפחתית, וליצור באהבה ובכיף. 

מדי שנה נערכת תערוכת תלמידים ססגונית, שמוציאה לאור את היצירות המקסימות – פרי מלאכת ידם של יוצרים מוכשרים רבים.

עיצוב האתר - סטודיו רזכתיבה רעיונית – נותנים מילהבניית האתר - בסג